Enerjinizi Yükseltecek 7 Muhteşem Yeni K-Pop Şarkısı!

Müzik listenize enerjinizi yükseltecek 7 muhteşem şarkı eklemek ister misiniz?

Bir araştırmaya göre her gün yeni şarkılar dinlemek insan psikolojisine iyi geliyormuş. Araştırmanın detaylarını görmesek bile sanırım buna karşı çıkacak kimse yoktur. Hele ki bu şarkılar Kpop şarkıları ise! Sizler için son yıllarda yayınlanan en iyi Kpop şarkılarından oluşan muhteşem bir liste hazırladık. Listedeki şarkıları seçerken hem yeni çıkış yapan gruplardan seçmeye özen gösterdik hem de enerjik parçalar olmalarına. Böylece yepyeni grupları keşfederken keyifli zaman geçireceksiniz!

Hazırsanız başlıyoruz. Keyifli dinlemeler!

  7.“Do It Like This”-P1HARMONY

Listemizin 7. sırasında yer alan ilk şarkı 2020 yılında çıkış yapan P1HARMONY grubundan Do It Like This! FNC Entertainment altında çıkış yapan 6 üyeli yeni erkek grubu iddialı kostümleri, dinleyenleri harekete geçirmekte oldukça başarılı ritimleri ve muhteşem sesleri ile son yılların dikkat çeken gruplarından biri! Grubun, Do It Like This şarkısı da ilk defa P1Harmony dinleyecekleri için iyi bir seçenek. Dans etmeye hazır olun!

  1. “Young Blood”-DRIPPIN

Kpop şarkı önerileri listemizin sıradaki şarkısı ise özellikle bağımlılık yapan nakaratı ile listemizde yer almayı hak eden Young Blood! Şarkının sahibi olan DRIPPIN; INFINITE gibi efsanevi bir grubu Kpop’a kazandıran Woollim Entertainment altında çıkan 7 üyelibir erkek grubu. Grubun, gençlik ruhunu ve ateşini tüm canlılığıyla anlatan şarkıları Young Blood ise mutlaka dinlenmesi gereken şarkılardan. Şarkıdan bir de söz bırakıp sıradaki önerimize geçelim: ”Hayalime kavuşmak için ne kadar daha koşmam gerek?”

  1. “Blessed-Cursed” – ENHYPEN

Sıradaki şarkı Kpop’un son yıllardaki gözdesi olan ENHYPEN’dan geliyor: Blessed-Cursed! Hareketli şarkılardan oluşan bir Kpop şarkı önerileri listesi yapmışken bu listeye ENHYPEN’ı dahil etmemek mümkün değildi. Çünkü; BTS, TXT gibi gruplarla birlikte HYBE LABELS bünyesinde bulunan 7 üyeli grubun çıkardığı her şarkı hit olmayı başarıyor! Grubun son şarkılarından Blessed-Cursed ise muhteşem görselleri ile daha ilk saniyeden içine çekiyor, hem yetenekli üyeleri hem de güçlü dansıyla etkilemeyi başarıyor!

  1. “Happy Death Day”-Xdinary Heroes

Happy Death Day, Türkçesi ile “Ölüm Gününüz Kutlu Olsun!” Evet, sanırım listemizin 4. sırasında yer alan Happy Death Day’in sıradan bir şarkı olmadığını söylememize gerek yok; çünkü şarkıyı seslendiren Xdinary Heroes’da hiç sıradan bir grup değil! JYP Entertainment’ın son gruplarından olan Xdinary Heroes,çıkışını geçtiğimiz sene Happy Death Day şarkısı ile gerçekleştirdi ve çılgın tarzları ve muhteşem şarkıları ile Kpop sektörüne damgasını vurdu. Sizi bu çılgın grup ve bir o kadar renkli şarkıları ile başbaşa bırakalım!

Kpop band grupları dinlemeyi seviyorsanız sıradaki iki şarkıyı kaçırmak istemeyeceksiniz! 

  1. “Beauty and the Beast”-The Rose

2017 yılında çıkış yapan 4 üyeli Kpop grubu listemizde yer alan diğer gruplar kadar yeni değil; ancak son şarkıları “Beauty and the Best” o kadar güzel ki bu şarkıyı es geçmek istemedik! Pop-rock müzik seven herkesin listesine eklemesi gereken Beauty and the Beast ismini dünyaca ünlü bir masaldan alıyor. Kulaklarınızın pasını silecek bu muhteşem şarkıya da mutlaka bir şans vermelisiniz!

  1. “End of Spring” -ONEWE

Kpop band gruplarını seviyorsanız The Rose’dan sonra bahsedeceğimiz bu gruba ve şarkılarına bayılacaksınız! Kendileri çalıp, kendileri söyleyen ve ortaya muhteşem şarkılar çıkaran ONEWE son yılların en iyi vokallerine sahip gruplardan biri. Başarılı grubun bir baharın bitişini anlatan End of Spring şarkıları da hareketli ve bağımlılık yapan şarkılardan biri. Bizden söylemesi; End of Spring’i beğenirseniz grubun diğer şarkılarına da bakmayı unutmayın!

  1. “Killa”- MIRAE

Kpop şarkı önerileri  listemizin ilk sırasında yer almayı hak eden son şarkımız MIRAE grubundan Killa! 7 üyeli erkek grubunun çıkış şarkısı olan Killa dinleyiciyi yüzyıllar öncesine de götürüyor; robotlarla dolu distopik bir evrene de! Farklı hikayesiyle gözünüzü ayıramayacağınız muhteşem bir müzik videosuna sahip olan Killa’ya müzik listenizde yer vermek isteyeceksiniz!

Bu listemizde çaylak Kpop grupları başta olmak üzere son yıllarda adlarından söz ettirmeyi başaran yetenekli Kpop erkek grupları ve mutlaka dinlenmesi gereken şarkıları vardı. Umarız liste hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki listede, muhteşem şarkılar ve önerilerle görüşmek üzere. Takipte kalın!

Sizin en sevdiğiniz Kpop şarkısı hangisi? Sizce en başarılı çaylak gruplar hangileri?

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’de eğlence sektörünün iki güçlü oyuncusu tarafından kuruldu.