Song Joong Ki, Shin Hyun Been ve Lee Sung Min’in Yaklaşan Dizisi, Oyuncu Kadrosu ve Yayın Programını Duyurdu!

Song Joong Ki, Shin Hyun Been ve Lee Sung Min’in yaklaşmakta olan dizisi “Reborn Rich” oyuncu kadrosu ve yayın programının ayrıntılarını paylaştı!

Hit bir web romanına dayanan “Reborn Rich”, 80’lerin çalkantılı dönemlerinde, bir chaebol ailesinin sekreteri olan Yoon Hyun Woo’nun (Song Joong Ki) ailenin en küçük oğlu Jin Do Joon olarak yeniden doğması hakkında fantastik bir dramadır.

Song Joong Ki, sadık kaldığı Sunyang Group ailesi tarafından zimmete para geçirmekle suçlandıktan sonra ölen Yoon Hyun Woo’yu oynayacak. O, ailenin en küçük oğlu Jin Do Joon olarak yeniden doğar ve intikam olarak şirketi devralmaya çalışır.

Lee Sung Min, daha önce Sunyang Group’un başkanı Jin Yang Chul rolü için onaylanmıştı. Jin Yang Chul, yoksulluk içinde büyüdükten sonra, finans dünyasının zirvesine tırmanan ve sonsuz para hırsıyla amansız rekabetçi ve sert bir karakterdir.

Shin Hyun Been; prestijli saygın bir aileden gelen ve yolsuzlukla mücadele için çalışan savcı Seo Min Young rolünü oynayacak. “Sunyang Group’un azraili” lakabıyla Seo Min Young, adalete hizmet uğrunaysa yasalara uymanın sınırlarını zorlayacak.

Ayrıca, Yoon Je Moon, Jin Yang Chul’un en büyük oğlu Jin Young Ki rolünde oynarken, Kim Jung Nan, Jin Young Ki’nin tipik chaebol zihniyetine ve dikkatsiz bir kişiliğe sahip karısı Son Jung Rae’yi oynayacak. Jo Han Chul, Jin Yang Chul’un beynini küçük numaralar için kullanmakta usta olan ikinci büyük oğlu Jin Dong Ki rolünü üstlenecek. Seo Jae Hee, Jin Dong Ki’nin seçkin bir aileden olan karısı Yoo Ji Na’yı oynayacak. Kim Young Jae’nin Jin Do Joon’un babası ve Jin Yang Chul’un üçüncü oğlu olan Jin Yoon Ki’yi oynayacağı onaylandı. Jung Hye Young, eski bir yıldız ve Jin Do Joon’un annesi Lee Hae In’e dönüşecek. Kim Hyun, Sunyang İmparatorluğu’nun kurucularından biri olan Jin Yang Chul’un karısı Lee Pil Ok’u oynayacak.

Kim Shin Rok, Jin Yang Chul’un kızı Jin Hwa Young rolünü üstlenirken, Kim Do Hyun, Jin Hwa Young’ın “erkek Külkedisi” olarak adlandırılan kocası Choi Chang Je’yi oynayacak. Park Hyuk Kwon, Jin Do Joon’un ortağı Oh Se Hyun rolünü canlandıracak. Kim Nam Hee, Sunyang Group’un varisi Jin Sung Joon’u oynayacak ve Park Ji Hyun, anlaşmalı evlilik partneri olarak seçilen Mo Hyun Min rolünü üstlenecek. Girls’ Generation’dan Tiffany, Oh Se Hyun’un sağ kolu Rachel rolünde yer alacak.

Yapım ekibi, “Reborn Rich’ ölümün eşiğinde olan ancak 1987’de bir chaebol ailesinin en küçük oğlu olarak yeniden dirilen bir adamın sıfırdan başlayan hayatının hikayesidir. Retro esintileri ile özel bir fantezi dünyasında yer alan bir projedir. Karakterlerin hiçbiri sıradan değil ve her birinin kendi açgözlülüğü ve anlatıları var. Özenle örülmüş bu karakterlerin bir devrim zamanının zirvesindeki ilişkileri, izleyicilere başka bir seviyede keyif verecek.” Açıklamasında bulundu. Dizi hakkındaki bir diğer önemli detay ise çekimlerinin Türkiye’de tamamlanması! 2022 yılının Nisan ayında Song Joong Ki dahil dizi ekibi Türkiye’ye geldi ve burada çekimler yaptılar. Çekimlerinin bir kısmı Türkiye’de yapılan Reborn Rich, 2022’nin ikinci yarısında JTBC’de yayımlanacak.

Yaklaşan bu drama için heyecanlı mısınız?

Daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin!

Kaynak: Soompi

Hazırlayan: Merve Yüksel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’de eğlence sektörünün iki güçlü oyuncusu tarafından kuruldu.