TÜRKİYE’DE İLK VE TEK YAPILAN K-POP PARTY

ARDINDAN…

kpop-party-2
kpop-party-3
kpop-party-4

 

Türkiye’nin ilk ve tek yapılmış olan “K-POP PARTY”imizi 26 Mart’ta Kore severlerin yoğun destekleri sayesinde güzel bir şekilde sonlandırmış olduk.

 

Etkinliğimizde sahne alan, stand açan herkese ve güzel enerjileriyle bizimle olan bütün katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz!  Kore ile ilgili birçok şeyi bizimle birlikte deneyimlediğiniz, şarkılara bizimle eşlik edip keyifle dans ettiğiniz için hepinize minnettarız!

 

Türkiye’nin ilkK-POP PARTY”sinde yer verdiğimiz; standlar, dev ekran mv gösterimleri, dans grubu Team WSTW’ nin dance cover show’u, Pinkeu Hilal’in performansı, DJ Tibet Bukan’ın çaldığı muhteşem şarkı listesi ve katılanların muazzam enerjisiyle birleşerek doruğa ulaştı. Ayrıca sürpriz hediyeler, koreli konuklarımızla da eğlenceli vakit geçirmek, birlikte çeşitli oyunlar oynadığımız bir günde sizlerin mutlu ayrıldığını görmek bizim için etkinliğin en güzel yanıydı.

 

Ardından yaptığınız güzel yorumlar ve destekleriniz için de çok teşekkür ederiz!

Türkiye’de düzenlenmiş olan ilk ve tek “K-POP PARTY”miz bitmiş olsa da, biz “WHITE ORGANISATION” olarak bunu bir başlangıç olarak görüyor ve ileride sizlerin de yorumlarını dikkate alarak daha da ilgi çekici ve güzel etkinliklerle bir araya gelmeyi umuyoruz.

 

Bizi takip edip, desteklemeyi unutmayın!

Sizlerle çıktığımız bu yolda birlikte hayallerimizi gerçekleştirmeye devam edelim!

 

 

Beklemede kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’de eğlence sektörünün iki güçlü oyuncusu tarafından kuruldu.