Lee Sang Yi ve Bae Da Bin Bu Diziye Katılacakları Onaylamışken Kwon Sang Woo Hala Görüşmelere Devam Ediyor!

Bae Da Bin ve Lee Sang Yi “Han River” dizisinin kadrosunda olduğunu doğruladı!

26 Eylül’de Sports Seoul, Bae Da Bin’in “Han River” dizisine katılacağını bildirirken, YTN Star’da Lee Sang Yi’nin bu dizide yer alacağını paylaştı. Bu paylaşımlara cevaben Lee Sang Yi’nin şirketi PULGOODFRIENDS’den bir temsilci ve Bae Da Bin’in şirketi SM C&C iki sanatçının da bu dizide yer alacağını onayladı.

“Han River” Han Nehri’nde meydana gelen çeşitli olaylarla ilgilenen polislerin hikayesini anlatan bir dizi olacak. Bu dizi yönetmen Kim Sang Chul tarafından yönetilecek ve Netflix, Amazon Video Prime gibi çeşitli platformlar üzerinden izleyicilerle buluşacak.

Bae Da Bin, Inchon Karakol’unda bir çalışan olan Da Na Hee olarak bu dizide yer alacağını onayladı. Bu karakter Mongwan Karakol’unda görev yapan Han Soo Jin’e kapılmadan duygularını ifade etmeye çalışan bir karakter olacak. Bae Da Bin, 2013 yılında eğlence sektöründe çıkışını yaptıktan sonra “My ID is Gangnam Beauty”, “Do You Like Brahms?” ve KBS2 kanalının hafta sonu dizisi “It’s Beautiful Now” gibi çeşitli dizilerde yer aldı.

Lee Sang Yi ilk çıkışını 2014 yılındaki müzikal “Grease” ile yaptı ve MSG Wannabe dahil olmak üzere çeşitli projelerden etkilendi. Son zamanlarda ise “Once Again”, “Youth of May” ve “Hometown Cha-Cha-Cha” ile izleyicileri büyüledi.

Temmuz’un başlarında Kwon Sang Woo’nun Han Do Jin rolü için görüşmeler yaptığı konuşulmuştu. Kim Hee Won ve Shin Hyun Seung’un da kadronun bir parçası olduğu duyuruldu.

Daha fazla güncelleme için takipte kalın!

Kaynak: Soompi

Yazan: İrem Top

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’de eğlence sektörünün iki güçlü oyuncusu tarafından kuruldu.