Andrew Garfield, “Sadece bir süreliğine sıradan olmak istiyorum.”

 

İlk bölümü 28 Nisan 2022 tarihinde gösterilmeye başlanan dram, suç, dedektif konulu “Under the Banner of Heaven” adlı dizinin
başrollerinde yer alan Andrew Garfield, dizi çekimlerinin ardından bir süreliğine çekimlere ara vermek istediğini belirtti. Biraz dinlenerek kendisine vakit ayırmak istediğini söyleyen Garfield, bir sonraki adımda ne yapmak istediğini düşünmek için zamana ihtiyacı olduğunu ekledi.

 

 

Under the Banner of Heaven adlı dizi, dindar bir dedektif’in (Andrew Garfield), bir anneyle (Daisy Egar-Jones) bebeğinin kökten dinci bir grup tarafından vahşi öldürülmesi üzerine cinayeti araştırırken kendi inancını da sorgulamaya başlamasını konu alıyor.

Garfield, aynı zamanda dizideki diğer oyuncuları da dahil ederek, herkesin biraz dinlenerek, doğa yürüyüşleri yapmaya, dans edip
yemek yemeye, yüzmeye ihtiyacı olduğunu da belirterek, ancak bu şekilde tekrar kendilerini tamamen işlerine verebileceklerini dile getirdi.

Senaryosu Oscar ödüllü Dustin Lance Black tarafından yazılan ve David Mackenzie tarafından yönetilen dizi aynı zamanda Andrew Garfield’ın ilk televizyon yapımı olarak da karşımıza çıkıyor.

 

Ayşe Ebru Tezcan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’de eğlence sektörünün iki güçlü oyuncusu tarafından kuruldu.