Yılın En Büyük K-Pop Party’si İstanbul’da Gerçekleşecek!

2022’de sizlerle farklı birçok etkinlikte bir araya geldik. Bu etkinliklerde çok eğlendik, akıllardan silinmez anılar edindik.

Şimdi ise yılın en büyük K-Pop Party’sinde sizlerle tekrar buluşacağız!

Eğlencenin ritmini tutacağımız 11 Aralık’ta sizleri bekleyen içeriklere göz atalım mı?

En sevilen şarkılarla dolu playlistle sizlerle birlikte olacak DJ performansı, göz atmaktan ve alışveriş yapmaktan keyif alacağınız birbirinden farklı stantlar, danslarına eşlik ederken zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamayacağınız dans cover şovlar sizleri bekliyor olacak.

Tabii ki yılın en büyük K-Pop Party’sinin içeriği yalnızca bunlarla sınırlı değil! Sürprizlerle dolu çekilişler, merak ettiğiniz soruların cevaplarını doğrudan alabileceğiniz WE sohbet etkinliği ve kendinizi tarihi dizilerin başrolü gibi hissettmenizi sağlayacak rengarenk hanbok deneyimine ücretsizce erişebileceksiniz!

Birlikte başladık ve birlikte bitiriyoruz! Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz K-Pop Party’de 11 Aralık’ta beraber eğlenmeye var mısınız?

Öyleyse yılın en büyük partisinde buluşmak için biletinizi alın ve bize katılın! Etkinlik biletlerine @biletino sitesinden, profilimizdeki linkten veya etkinlik günü kapıdan ulaşabilirsiniz.

*Etkinliğimizde yaş sınırı ve alkol satışı bulunmamaktadır.

Yeni yılda daha fazla etkinlikle sizlerle birlikte olacak White Entertainment’ı takipte kalmayı unutmayın!

Tarih: 11 Aralık 2022

Yer: Kadıköy Dorock XL

Saat: 12.00-18.30

Online Bilet Fiyatı: 90 TL

Kapıda Bilet Fiyatı: 100 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’de eğlence sektörünün iki güçlü oyuncusu tarafından kuruldu.